Motorest Rieka

Prečo pracovať v Motoreste Rieka?

Motorest Rieka je v prevádzke nepretržite už od roku 2009. Svojim zamestnancom sa snaží vedenie spoločnosti vytvárať  kvalitné, dobre finančne ohodnotené  a stabilné pracovné prostredie pre ich rozvoj aj prácu. Aj počas COVID-u, zatiaľ s určitosťou najťažšieho obdobia pre gastronómiu, nebol rozviazaný pracovný pomer so žiadnym zamestnancom, na rozdiel od mnohých iných gastro prevádzok.  Minimálne raz ročne v rámci regenerácie zabezpečuje vedenie spoločnosti všetkým svojim zamestnancom pobyt v saunách a kúpaliskách Aquaparku v Bešeňovej. 

Zamestnanec pracuje v krásnom prostredí, obklopený prírodou v blízkosti Šútovských jazier a vodopádov. Práca v motoreste je obvykle rôznorodá, čo umožňuje zapojenie sa do rôznych činností, od obsluhy až po event management. Zamestnanec má možnosť sa podieľať na tvorbe menu a inovatívnych jedlách, čo je skvelá príležitosť ukázať svoju kreativitu.

Veľmi dôležitou súčasťou práce u nás je aj interakcia s ľuďmi. Stretávajú sa tu ľudia z rôznych kútov sveta a pravidelne si k nám nachádzajú cestu rôzny významní ľudia z oblasti športu, kultúry, ale aj politiky. Zamestnanci tak majú u nás možnosť poznať v skutočnosti ľudí, s ktorými by sa pravdepodobne v súkromí  nikdy nestretli.

Veľkou výhodou práce v Motoreste Rieka je pravidelné rozvrhnutie pracovného času na krátky a dlhý pracovný týždeň.
Od pondelka do štvrtku je motorest otvorený v čase od 9:00 hod. do 19:00 hod a od piatku do nedele je otvorený od 9:00 hod. do 20:00 hod. Strava je samozrejme zabezpečená na pracovisku.

Ďalšou veľkou výhodou pre personál aj zákazníkov je, že obsluha je za výdajným pultom tzv. „táckovým“ systémom. Nikto nečaká na čašníka, nikto nečaká na platenie, jedlo si môžu zákazníci vybrať priamo z pultu. Obsluha neopúšťa priestor za výdajným pultom. Takže presne podľa nášho motta „rýchlo a chutne“.

Zamestnanec u nás môže rozvíjať svoje profesionálne gastronomické  schopnosti o rôznych jedlách a postupoch pri ich príprave napr. v konvektomatoch. Zabezpečený je aj osobnostný rozvoj, ale aj kariérny postup z pozície napr. pomocný kuchár-kuchár-šéfkuchár.

Veľmi dôležitou schopnosťou zamestnanca je tímová spolupráca. Práca v Motoreste Rieka poskytuje príležitosť pracovať v kolektíve, možnosť spolupráce s kolegami a vytváranie priateľských vzťahov.

Poskytovanie kvalitných služieb a odchádzanie spokojných zákazníkov z nášho motorestu je určite tou najväčšou odmenou pre všetkých zamestnancov Motorestu Rieka.

Pridaj sa k nám

Pracovné ponuky

apprentice-chef-3NYK4RZ_cropped.jpg

Kuchár

Pridaj sa k nám na pozíciu Kuchár ešte dnes.

family-at-the-restaurant-YJSWX6M.jpg

Časník

Máš záujem o prácu na pozícií časník? Kontaktuj nás!

Motorest Rieka prevádzkuje firma:
 
NESTRESUJ, s.r.o.
Jaselska 1708/20
955 0l Topoľčany
 
IČO: 44 570 660
DIČ: 2820003329
IČ DPH: SK 2820003329
 
+421 43 5898 218